XI Konferencja Meteorytowa w Sosnowcu, 24-25 kwietnia 2020 r.

Polskie Towarzystwo Meteorytowe oraz Instytut Nauk o Ziemi, Wydziału Przyrodniczego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach mają przyjemność zaprosić na XI Konferencję Meteorytową, które odbędzie się w Sosnowcu, w dniach 24 -25 kwietnia 2020 roku.

Konferencja stwarza doskonałą możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu astronomii i meteorytyki. Jest spotkaniem kolekcjonerów i ludzi nauki. Stanowi także wspaniałą okazję do wymiany doświadczeń dotyczących materii pozaziemskiej i nawiązywania kontaktów zarówno pod kątem przyszłej współpracy naukowej, wymiany okazów, jak i towarzyskich.

Honorowy Patronat (jak dotąd) objęła GEOsfera w Jaworznie oraz Prezydent Miasta Jaworzna.

MIEJSCE

Wydział Nauk Przyrodniczych, Uniwersytet Śląski w Katowicach ul. Będzińska 60, 41-200 Sosnowiec, oraz GEOsfera w Jaworznie.

WAŻNE TERMINY

Termin nadsyłania zgłoszeń (z potwierdzeniem dokonania opłaty za seminarium na konto PTMetu) na konferencje to 31.03.2020 r. na adres lukasz.karwowski@us.edu.pl

Termin nadsyłania abstraktów, konieczne dla osób chcących wygłosić referat podczas konferencji 31.03.2020 r. na adres lukasz.karwowski@us.edu.pl

Opłata za udział w seminarium wynosi 130 zł i proszę ją przelać w terminie do 31.03.2020 r. na konto PTMetu. W ramach opłaty konferencyjnej, uczestnicy mają zagwarantowane: materiały konferencyjne, przerwy kawowe, uroczystą kolację w dniu 24 kwietnia 2020 r.

Dane do przelewu:

Bank Pekao SA
08 1240 2988 1111 0000 3138 4304

Odbiorca:
Polskie Towarzystwo Meteorytowe
ul. Będzińska 60
41-200 Sosnowiec

z dopiskiem: XI Konferencja PTMet2020 – imię i nazwisko uczestnika

WZÓR ABSTRAKTU I POSTERU

Zachęcamy do podzielenia się własnymi wynikami badań i dociekań naukowych, zaprezentowania ciekawostek z dziedziny meteorytyki i astronomii, przygotowania referatów i posterów.

Streszczenia referatów powinny być przygotowane w edytorze MS Word. Rozmiar arkusza A4, marginesy 2,5 cm (wszystkie). Tekst, pisany czcionką Times New Roman, powinien być zorganizowany w porządku: na środku tytuł (wielkość czcionki 14 pkt), poniżej (wielkość czcionki 12 pkt, odstęp pojedynczy) imię nazwisko autora (autorów) oraz afiliacje, następnie słowa kluczowe, tekst główny (wyjustowany) oraz spis literatury. Sugerowana objętość streszczenia nie powinna przekraczać trzystu słów (jeden arkusz A4), w streszczeniu można umieszczać kolorowe ilustracje.

>>> WZÓR ABSTRAKTU (format: DOC) <<<

ZAKWATEROWANIE

Rezerwacje noclegów odbywa się we własnym zakresie. Poniżej prezentujemy listę miejsc noclegowych, która wyraziła zgodę na upublicznienie na naszej stronie. Organizatorzy polecają następujące hotele (lista będzie aktualizowana na bieżąco):

Hotel Cumulus w Będzinie strona www: http://cumulushotel.pl/hotel/
Hotel położony w pobliżu wydziału (dogodny dojazd tramwajem 4 przystanki lub pieszo ok. 25 min).

Kwota Pokój Typ STANDARD PODWYŻSZONY
140 zł 1 osobowy standard Czajnik, lodówka w pokoju
150 zł 2 osobowy standard
150 zł 1 osobowy podwyższony
170 zł 2 osobowy podwyższony

Osoby dokonujące rezerwacji są proszone o podanie hasła METEORYT aby uzyskać pokój w w/w cenach.