
Zakończyła się XIV Konferencja Meteorytowa, która odbyła się w dniach 17 – 18 kwietnia 2026 roku w Sali Widowiskowej Urzędu Miejskiego w Koluszkach.
Tradycyjnie w piątek odbyły się sesje referatowe i posterowe, a także Walne Zebranie Członków PTMet, które w tym roku miało szczególne znaczenie – wybrane zostały nowe władze naszego Stowarzyszenia.
W sobotę odbył się bezpłatny wykład otwarty poświęcony spadkom meteorytów w Polsce, a także wystawa i giełda meteorytów – doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy i bezpośredniego kontaktu z kosmiczną materią.
Program Konferencji
Do zobaczenia w przyszłym roku!
Zarząd PTMet
